dřevoobráběcí stroje dřevoobráběcí nástroje

dřevoobráběcí stroje a nástroje

Váš spolehlivý partner pro dodávky a servis dřevoobráběcích strojů, nástrojů a zařízení.

dřevoobráběcí stroje - lisy - stojanový lis na rámy SLR

stojanový lis na rámy SLR

Lis se skládá z ocelového svařovaného rámu, vyrobeného z uzavřených profilů s velkou tuhostí a pevností. Po kolejničce na horním profilu rámu pojíždí přestavitelné lisovací kleštiny, opatřené na dolním konci patkami, na horním konci přestavitelnými lisovacími jednotkami. Přestavováním patek a lisovacích jednotek lze nastavit rozsah lisování ve svislém směru v rozmezí 350 - 1810 mm. Počet svislých kleštin je v základním provedení 3 ks. Lisování ve vodorovném směru je zabezpečeno dvěma válci. Pevný trámec slouží jako opěra a zajišťuje kolmost rámu. Posuvný trámec nese obvykle dvojici vodorovných lisovacích jednotek, svisle přestavitelných. Posuvný trámec je aretován po 100 mm v rozsahu 500 až 2500 mm*).

Pro menší provozovny je možno lis vybavit doplňky tak, aby byl univerzálně použitelný jak pro lisování rámových konstrukcí, tak i pro lisování spárovky, eventuelně i hranolů do max. šířky 90 mm. Vhodnými doplňky jsou další lisovací kleštiny s lisovacími jednotkami a patkami v počtu dle lepeného sortimentu (druh a tloušťka materiálu) a odnímatelné přítlačné lišty. Tyto doplňky možno dodat se strojem, anebo dodatečně.

Lis je dodáván s elektricky poháněným hydraulickým agregátem, určeným pro sériovou výrobu, nebo s ručním čerpadlem pro univerzální použití v menších provozovnách. Parametry u obou provedení jsou shodné.

Copyright © 2024 DSN Brno - dřevoobráběcí stroje a nástroje

smluvní partneři - Italcomma, spol. s r.o. - dřevoobráběcí stroje | ITALCOMMA SLOVAKIA s.r.o. - drevoobrábacie stroje

použité dřevoobráběcí stroje
bazar dřevoobráběcích strojů